سورس کتاب داستان ۲

با عرض سلام خدمت شما دوستان و همراهان عزیز ! با یک سورس پرکاربرد و حرفه ای در خدمت شما عزیزان هستیم ! اینبار نسخه دوم سورس کتاب داستان را برای شما عزیزان آماده نموده ایم و تفاوت آن با نسخه ۱ این است که یکسری امکانات حرفه ای تر را به آن اضافه کرده ایم …

برای مثال در این نسخه از AppCompat برای پیاده سازی رابط کاربری استفاده نموده ایم و همچنین یک اسلاید منو زیبا و حرفه ای به اپلیکیشن اضافه کرده ایم که به راحتی میتوانید گزینه های مورد نظرتان را به آن اضافه کنید . در این نسخه حالت لیست ظاهر بهتری پیدا کرده است و همچنین مانند نسخه قبلی مطالب به صورت ۲۰ تایی لود میشوند و این موضوع باعث میشود در صورتی که مطالب بیش از هزاران آیتم باشند گوشی کاربر هنگ نکند .

از آنجایی که این سورس محتوا محور میباشد و شما ممکن است بخواهید بیش از یک اپلیکیشن با این سورس بسازید , ما ظاهر اپلیکیشن را طوری تنظیم نموده ایم که تنها با تغییر سه خط کد در Manifest رنگ بندی کل برنامه تغییر میکند و دیگر لازم نیست یکی یکی لایوت ها را ویرایش کنید و در کل با سه حرکت میتوانید با این سورس یک کتاب بسازید :

۱ – ویرایش دیتابیس

۲ – تغییر رنگ بندی برنامه در Manifest

۳ – ویرایش تصاویر ( صفحه خوش آمد گویی و تصویر اسلاید منو )این سورس همانطور که از اسمش پیداست نیاز به توضیحات دیگری ندارد و با مشاهده دمو آنلاین و اسکرین شات ها میتوانید با تمامی قابلیت های این سورس آشنا شوید .


19000 تومان – خرید سورس